О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 487 "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 15 июня 2021 года № 40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2021 года № 23214. Прекращено действие в связи с истечением срока
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 487 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9708) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32733,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3920,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28813,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35328,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2595,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2595,1 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14730,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1210,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13504,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15754,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1024,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1024,4 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 487 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 маусымдағы № 40 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 маусымда № 23214 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 487 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9708 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32733,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3920,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28813,0 мың теңге;
2) шығындар – 35328,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2595,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2595,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14730,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1210,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13504,0 мың теңге;
2) шығындар – 15754,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1024,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1024,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 126766,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35741,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 150,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 90875,2 тысячи тенге;
2) затраты – 127996,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1230,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1230,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 19, 22, 28, 31 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Резник
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

1) кірістер – 126766,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35741,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 90875,2 мың теңге;
2) шығындар – 127996,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1230,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1230,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 19, 22, 28, 31 және 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Резник
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров аудандық мәслихатының