О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 563/74 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2021 – 2023 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 14 мая 2021 года № 34/4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2021 года № 23134
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 563/74 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7155) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 351 457 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 334 480 тысяч тенге;
2) затраты – 359 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 443 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 443 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 594 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 448 тысяч тенге;
2) затраты – 196 931 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 337 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 100 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 825 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 275 тысяч тенге;
2) затраты – 175 832 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 732 тысяч тенге;

Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" № 563/74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 34/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 маусымда № 23134 болып тіркелді
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" № 563/74 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7155 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 351 457 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
трансферттер түсімі – 334 480 мың теңге;
2) шығындар – 359 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 443 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189 594 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 448 мың теңге;
2) шығындар – 196 931 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 337 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 100 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 825 мың теңге;
трансферттер түсімі –145 275 мың теңге;
2) шығындар – 175 832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 732 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 732 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 389 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 582 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 146 771 тысяча тенге;
2) затраты – 157 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 816 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 816 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 249 тысяч тенге;
2) затраты – 85 969 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 241 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 241 тысяча тенге.";
6) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Павлодара, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
7) приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Павлодарского
городского маслихата М. Желнов
Секретарь Павлодарского городского маслихата С. Калижанова
Приложение 1
решению Павлодарского
городского маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 732 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 389 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 582 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
трансферттер түсімі – 146 771 мың теңге;
2) шығындар – 157 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 816 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 816 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 728 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 249 мың теңге;
2) шығындар – 85 969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 241 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 7 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Павлодар қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";
7) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия торағасы М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы С. Калижанова
Павлодар қалалық
маслихатының