О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 552/73
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18 ноября 2021 года № 78/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2021 года № 25350
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 552/73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7108) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 987 218 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 82 663 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 734 796 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 951 513 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 637 809 тысяч тенге;
2) затраты – 115 892 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 331 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 045 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 561 870 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 561 870 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 469 749 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 469 749 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара в следующих объемах:
33 555 тысяч тенге – целевой бонусный фонд, на выплату бонусов государственным служащим аппарата акимов поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, cел Павлодарское, Жетекши, Мойылды по результатам оценки их деятельности;
9 991 тысяча тенге – на повышение заработной платы государственным служащим аппарата акима поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды;
246 322 тысяч тенге – на средний ремонт дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Павлодарское, Мойылды, Жетекши;
35 440 тысяч тенге – на освещение улиц Кенжекольского сельского округа, сел Павлодарское, Жетекши и Мойылды;
2 280 тысяч тенге – на повышение тарифа за услуги по электроснабжению села Мойылды;

Павлодар қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 552/73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 қарашадағы № 78/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қарашада № 25350 болып тіркелді
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 552/73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7108 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 987 218 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 82 663 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 734 796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 951 513 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 637 809 мың теңге;
2) шығындар – 115 892 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 331 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 045 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 561 870 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 561 870 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 469 749 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 469 749 мың теңге.";
3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджетінен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі, Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне олардың қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге арналған нысаналы бонустық қор – 33 555 мың теңге;
Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі, Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын көтеруге – 9 991 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдарында жолдарды орташа жөндеуге – 246 322 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар, Жетекші және Мойылды ауылдарының көшелерін жарықтандыруға – 35 440 мың теңге;
Мойылды ауылын электрмен жабдықтау бойынша қызметтер тарифін көтеруге – 2 280 мың теңге;

2 130 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации по благоустройству парков в Кенжекольском сельском округе и в селе Жетекши;
10 320 тысяч тенге – на капитальные расходы и содержание подведомственных государственных учреждений и организаций в селе Жетекши;
5 302 тысяч тенге – на оформление технической документации водопровода в поселке Ленинский;
1 000 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации по капитальному ремонту здания акимата Кенжекольского сельского округа;
100 тысяч тенге – на установку (монтаж) линии автоматической телефонной станции и прокладку кабеля по терминальным точкам в Кенжекольском сельском округе;
1 458 тысяч тенге – на дезинсекционные работы в Кенжекольском сельском округе;
26 146 тысяч тенге – на содержание и текущий ремонт комбинированного блок модуля, сетей водоснабжения и канализации в селах Жетекши, Мойылды и поселке Ленинский;
1 451 тысяча тенге – на демонтаж старых колодцев водоснабжения в селе Павлодарское;
1 200 тысяч тенге – на оформление правоустанавливающих документов на комплектную трансформаторную подстанцию и линии электропередач в селе Павлодарское;
872 тысячи тенге – на оплату электроэнергии административного здания аппарата акима поселка Ленинский и села Жетекши;
3 805 тысяч тенге – на текущий ремонт административного здания аппарата акима поселка Ленинский;
920 тысяч тенге – на оформление земельных участков в поселке Ленинский;
62 507 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах в поселке Ленинский, Кенжекольском сельском округе, в селах Павлодарское, Мойылды, Жетекши;
7 000 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов в поселке Ленинский и селе Павлодарское;
1 500 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации по водоотведению талых вод в селе Павлодарское;
4 819 тысяч тенге – на приобретение дизельного топлива для котельной здания акимата поселка Ленинский;
1 737 тысяч тенге – на изготовление идентификационных документов селу Жетекши.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из вышестоящего бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующем объеме:
6 236 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждений.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить на 2021 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 18 164 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Кенжекөл ауылдық округі мен Жетекші ауылындағы саябақтарды абаттандыру бойынша жобалық – сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 130 мың теңге;
Жетекші ауылындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарды ұстауға және күрделі шығыстарға – 10 320 мың теңге;
Ленин кентіндегі су құбырының техникалық құжаттамасын ресімдеуге – 5 302 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі әкімдігінің ғимаратын күрделі жөндеу бойынша жобалық – сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 000 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде автоматтандырылған телефон стансасының желісін орнатуға (монтаждауға) және терминалдық орындар бойынша кәбіл төсеуге – 100 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі дезинсекциялық жұмыстарға – 1 458 мың теңге;
Жетекші, Мойылды ауылдарында және Ленин кентінде біріктірілген блок модулін, сумен жабдықтау және кәріз желілерін күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге – 26 146 мың теңге;
Павлодар ауылындағы сумен жабдықтаудың ескі құдықтарын бөлшектеуге – 1 451 мың теңге;
Павлодар ауылындағы жиынтық трансформаторлық қосалқы стансасына және электр беру желілеріне құқық белгілейтін құжаттарды ресімдеуге – 1 200 мың теңге;
Ленин кенті және Жетекші ауылы әкімінің аппараты әкімшілік ғимаратының электр энергиясына ақы төлеуге – 872 мың теңге;
Ленин кенті әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратын ағымдағы жөндеуге – 3 805 мың теңге;
Ленин кентінде жер телімдерін ресімдеуге – 920 мың теңге;
елді мекендер Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдарында көшелерді жарықтандыруға – 62 507 мың теңге;
елді мекендер Ленин кенті мен Павлодар ауылында абаттандыруға және көгалдандыруға – 7 000 мың теңге;
Павлодар ауылында еріген қар суын бұру бойынша жобалық – сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1500 мың теңге;
Ленин кенті әкімдігі ғимаратының қазандығы үшін дизель отынын сатып алуға – 4 819 мың теңге;
Жетекші ауылына сәйкестендіру құжаттарын дайындауға – 1 737 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде қарастырылғаны ескерілсін:
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге – 6 236 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Павлодар қаласының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 18 164 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.