О признании утратившим силу решения Аксуского городского маслихата от 27 февраля 2018 года № 176/22 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 14 сентября 2021 года № 70/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2021 года № 24468
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Аксу" от 27 февраля 2018 года № 176/22 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5892).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев

Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы "Сот шешімімен Ақсу қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 176/22 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 70/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қыркүйекте № 24468 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына 27-бабына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының "Сот шешімімен Ақсу қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 27 ақпандағы № 176/22 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5892 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев