О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата "О бюджете города Аксу на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 475/71
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 15 октября 2021 года № 77/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2021 года № 24851
Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата "О бюджете города Аксу на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 475/71 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7107) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аксу на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18854645 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8094914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61488 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100127 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10598116 тысяч тенге;
2) затраты – 20666209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -27375 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 140017 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 167392 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37125 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 37125 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1821314 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1821314 тысяч тенге.";
пункт 1-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что на 2021 год установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 26,5 процента;
по социальному налогу – 26,5 процента.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақсу қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 475/71 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 қазандағы № 77/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қазанда № 24851 болып тіркелді
Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 475/71 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7107 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18854645 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8094914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61488 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100127 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10598116 мың теңге;
2) шығындар – 20666209 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -27375 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 140017 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 167392 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37125 мың тенге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 37125 мың тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1821314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1821314 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2021 жылға облыстық бюджетке салықтардан түсетін түсімдердің жалпы сомасын келесі мөлшерлерде үлестіру белгіленгені ескерілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтардың табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 26,5 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 26,5 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15500
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
27915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
27745
003
Капитальные расходы государственного органа
170
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1797855
1
Социальное обеспечение
190634
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190634
005
Государственная адресная социальная помощь
190404
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
230
2
Социальная помощь
1414520
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1395520
002
Программа занятости
516200
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27070
006
Оказание жилищной помощи
8000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
254181
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5469
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
22439
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
136947
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
86262
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
285920
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53032
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
192701
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
15500
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
27915
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27745
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1797855
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
190634
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190634
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
190404
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
230
2
Әлеуметтiк көмек
1414520
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1395520
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
516200
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27070
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
254181
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5469
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
22439
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
136947
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
86262
017
Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторлық-курорттық емдеу, ымдау тілі маманының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсыну
285920
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53032
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
19000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
192701
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі