Решение Экибастузского городского маслихата "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 30 декабря 2020 года № 491/63 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2021 - 2023 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 28 апреля 2021 года № 26/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 мая 2021 года № 7277
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 30 декабря 2020 года № 491/63 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7163, опубликовано 13 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 828 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 020 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 509 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 73 299 тысяч тенге;
2) затраты – 88 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 660 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 660 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 075 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 68 597 тысяч тенге;

Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" № 491/63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 26/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 7277 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" № 491/63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7163 болып тіркелген, 2021 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 828 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 020 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 73 299 мың теңге;
2) шығындар – 88 488 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 660 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 660 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 075 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 68 597 мың теңге;

2) затраты – 76 080 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 005 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 538 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 503 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 37 035 тысяч тенге;
2) затраты – 38 280 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 742 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 742 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 272 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 944 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 32 328 тысяч тенге;
2) затраты – 34 272 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 000 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2) шығындар – 76 080 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 005 мың теңге";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 538 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 503 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 37 035 мың теңге;
2) шығындар – 38 280 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 742 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 742 мың теңге";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 272 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 32 328 мың теңге;
2) шығындар – 34 272 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 000 мың теңге";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 968 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Шикылдак на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 477 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 34 207 тысяч тенге;
2) затраты – 34 671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194 тысячи тенге.";
12) пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 968 мың теңге";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шиқылдақ ауылының бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 477 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 34 207 мың теңге;
2) шығындар – 34 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194 мың теңге";
12) көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.";
13) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.