О признании утратившим силу постановления акимата города Экибастуза от 13 ноября 2020 года № 787/10 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 октября 2021 года № 922/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24978
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов города Экибастуза" от 13 ноября 2020 года № 787/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7035).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қарашадағы "Екібастұз қаласының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 787/10 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 922/10 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қарашада № 24978 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қарашадағы "Екібастұз қаласының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 787/10 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7035 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев