О признании утратившим силу решения акима города Экибастуза от 1 сентября 2021 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 5 ноября 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2021 года № 25055
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и в связи с полной ликвидацией чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Экибастуза от 1 сентября 2021 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24208).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев

Екібастұз қаласы әкімінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қарашада № 25055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайдың толық жойылуына байланысты, ШЕШТІМ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24208 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев