О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 335/72
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 7 июля 2021 года № 39/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2021 года № 23562
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 335/72 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7127) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6049589 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 573511 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9659 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 17303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5449116 тысяч тенге;
2) затраты - 6247191 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 69451 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 105012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 35561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 267053 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 267053 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов 78423 тысяч тенге на расходы текущего и капитального характера.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить на 2021 год резерв исполнительного местного органа Актогайского района в сумме 7858 тысяч тенге.";
4) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Актогайского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Актогайского районного маслихата Г. Мухамеджанова
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение к решению
Актогайского районного маслихата
Павлодарской области

Ақтоғай аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 335/72 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 шілдедегі № 39/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 шілдеде № 23562 болып тіркелді
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 335/72 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7127 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6049589 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 573511 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9659 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17303 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5449116 мың теңге;
2) шығындар - 6247191 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 69451 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 105012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 35561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 267053 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 267053 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға 78423 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Ақтоғай ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 7858 мың теңге сомада бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Ақтоғай ауданының ауылдық елді мекендерінде азаматтық қызметшілер болып табылатын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшермелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";
5) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Г. Мухамеджанова
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық мәслихатының