О признании утратившим силу решение Актогайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Актогайского района" от 12 января 2018 года № 152/27
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2021 года № 45/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24677
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Актогайского района" от 12 января 2018 года № 152/27 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5826.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев

Ақтоғай аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Ақтоғай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 152/27 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 45/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2-тармағына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Ақтоғай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 152/27 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5826 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев