О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 368/65 "О Баянаульском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2021 года № 77/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26048
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата "О Баянаульском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 368/65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7114) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9247850,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1864706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13853 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7362794,1 тысяч тенге;
2) затраты – 9981190,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134510 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 196570 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62060 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -867850 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 867850 тысяч тенге.";
2) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить сумму резерва местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 23102 тысяч тенге.";
3) пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов и поселка Майкаин в следующих объемах:
8139 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
48384 тысяч тенге – на выплату бонусов административным государственным служащим, дополнительная потребность на заработную плату;
2570 тысяч тенге – ремонт автотранспорта акимов Аксанского и Куркелинского сельских округов, на разработку ПСД по капитальному ремонту 2-х этажного здания акимата Бирликского сельского округа;
229700 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
131357 тысяч тенге – на проведение мероприятий коммунального хозяйства и ремонта внутрипоселковых дорог;
165055 тысяч тенге - работы по благоустройству, освещению и санитарной очистке сельских населенных пунктов;
6000 тысяч тенге - на разработку стратегии развития программы предпринимательства в сельских населенных пунктах.";

Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 368/65 "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26048 болып тіркелді
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 368/65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7114 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9247850,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1864706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13853 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7362794,1 мың теңге;
2) шығындар – 9981190,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 134510 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 196570 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62060 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -867850 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 867850 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы орган резервінің сомасы 23102 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 4-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтері мен Майкайың кентінің бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
8139 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеуге;
48384 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
2570 мың теңге – Ақсан және Күркелі ауылдық округтері әкімдерінің автокөліктерін жөндеу, Бірлік ауылдық округі әкімдігінің 2 қабатты ғимаратын күрделі жөндеу бойынша ЖСҚ әзірлеуге;
229700 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
131357 мың теңге – коммуналдық шаруашылық және кентішілік жолдарды жөндеу іс-шараларын жүргізуге;
165055 мың теңге - ауылдық елді мекендерді көркейту, жарықтандыру және санитарлық тазалау жұмыстарына;
6000 мың теңге - ауылдық елді мекендерде кәсіпкерлік бағдарламасын дамыту стратегиясын әзірлеуге.";