О признании утратившим силу решения маслихата Железинского района "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Железинского района" от 26 февраля 2018 года № 199/6
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 16 ноября 2021 года № 77/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2021 года № 25357
В соответствии статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Железинского района "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Железинского района" от 26 февраля 2018 года № 199/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5903).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер

Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы "Сот шешімімен Железин ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 199/6 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № 77/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қарашада № 25357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы сәйкес, ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Железин ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 26 ақпандағы № 199/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5903 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер