О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 271-62-6 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2021 – 2023 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 5 мая 2021 года № 27-5-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2021 года № 7288
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 271-62-6 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7181) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34302 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 880 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33422 тысячи тенге;
2) затраты – 34886 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29232 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 456 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28776 тысяч тенге;
2) затраты – 29435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28469 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 1248 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27221 тысяча тенге;
2) затраты – 31226 тысяч тенге;

Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 271-62-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 27-5-7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 мамырда № 7288 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 271-62-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7181 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34302 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 880 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33422 мың теңге;
2) шығындар – 34886 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -584 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 584 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29232 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 456 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28776 мың теңге;
2) шығындар – 29435 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 203 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28469 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1248 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27221 мың теңге;
2) шығындар – 31226 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2757 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2757 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1260 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29867 тысяч тенге;
2) затраты – 31457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 120837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17358 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103479 тысяч тенге;
2) затраты – 127631 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6794 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6794 тысяч тенге .";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30528 тысяч тенге;
2) затраты – 31580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -272 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 тысячи тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 46065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45719 тысяч тенге;
2) затраты – 46367 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2757 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2757 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31127 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1260 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29867 мың теңге;
2) шығындар – 31457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -330 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 330 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120837 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17358 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103479 мың теңге;
2) шығындар – 127631 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6794 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6794 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31308 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30528 мың теңге;
2) шығындар – 31580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46065 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 346 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45719 мың теңге;
2) шығындар – 46367 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1631 тысяча тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31502 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 503 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30999 тысяч тенге;
2) затраты – 32545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1043 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1043 тысячи тенге.";
13) пункт 16 указанного решения изложить в следующей редакции:
"16. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
14) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Иртышского
районного маслихата И. Айтимбетова
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1631 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2021 – 2023 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31502 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 503 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30999 мың теңге;
2) шығындар – 32545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1043 мың теңге.";
13) көрсетілген шешімнің 16-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"16. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";
14) корсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының сессия төрағасы И. Айтимбетова
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының