О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 265-61-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18 октября 2021 года № 40-10-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24927.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "Об Иртышском районном бюджете на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 265-61-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7112) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7384971 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 778280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13186 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6064 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6587441 тысяча тенге;
2) затраты – 7492795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46602 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65633 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19031 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154426 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154426 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сел и сельских округов Иртышского района в следующих размерах:
13086 тысяч тенге – на капитальный ремонт административного здания;
114713 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
290696 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
3833 тысячи тенге – на оплату бонусов государственным служащим в системе оплаты труда по факторно-балльной шкале;
7990 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
620 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
3784 тысяч тенге – на оплату труда административным государственным служащим в связи с изменением уровня должности и функционального блока;
18459 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить на 2021 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 8950 тысяч тенге.";

Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-61-6 "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 40-10-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24927 болып тіркелді
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-61-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7112 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7384971 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 778280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6064 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6587441 мың теңге;
2) шығындар – 7492795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46602 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19031 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154426 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154426 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
13086 мың теңге - әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
114713 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шаралар өткізуге;
290696 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
3833 мың теңге – факторлық-баллдық шкала бойынша еңбекақы төлеу жүйесінде мемлекеттік қызметшілерге бонустар төлеуге;
7990 мың теңге – ауылдық елді мекендерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
620 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
3784 мың теңге – лауазым деңгейі мен функционалдық блоктың өзгеруіне байланысты мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбекақысын төлеуге;
18459 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2021 жылға арналған резерві 8950 мың теңге сомасында бекітілсін.";