О признании утратившим силу решения Иртышского районного маслихата
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18 октября 2021 года № 41-10-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24946
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Иртышского района" от 12 января 2018 года № 110-22-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5844).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов

Ертіс аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 41-10-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24946 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Ертіс ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 110-22-6 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5844 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов