О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 265-61-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 9 декабря 2021 года № 48-11-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 25980
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "Об Иртышском районном бюджете на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 265-61-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7112) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7457794 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 778280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13183 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6064 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6660267 тысяч тенге;
2) затраты – 7746753 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33571 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52602 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19031 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -322530 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322530 тысяч тенге.";
2) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить на 2021 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 7950 тысяч тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-61-6 "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 48-11-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 25980 болып тіркелді
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-61-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7112 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7457794 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 778280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13183 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6064 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6660267 мың теңге;
2) шығындар – 7746753 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33571 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52602 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19031 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -322530 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322530 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2021 жылға арналған резерві 7950 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.