Тереңкөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 53 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 7230 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 284/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 06.11.2024 № 284/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Тереңкөл
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 18 марта 2021 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2021 года № 7230. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 6 ноября 2024 года № 284/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 06.11.2024 № 284/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ: