Тереңкөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 53 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 7230 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Тереңкөл
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 18 марта 2021 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2021 года № 7230
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ: