О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 29 декабря 2020 года № 1/67 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 11 июня 2021 года № 1/7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2021 года № 23178
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 1/67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7162), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 918 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 424 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 394 тысячи тенге;
2) затраты – 43 848 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 930 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 930 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 805 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 596 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 135 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 074 тысячи тенге;
2) затраты – 39 234 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 429 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 429 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 443 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 40 865 тысяч тенге;
2) затраты – 43 151 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 843 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/67 "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 маусымдағы № 1/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 маусымда № 23178 болып тіркелді
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7162 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 918 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 394 мың теңге;
2) шығындар – 43 848 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -930 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 930 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 805 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 074 мың теңге;
2) шығындар – 39 234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 429 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 429 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 308 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 443 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 865 мың теңге;
2) шығындар – 43 151 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 527 тысяч тенге;
2) затраты – 32 011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 213 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139 107 тысяч тенге;
2) затраты – 140 238 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 457 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 869 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 68 492 тысячи тенге;
2) затраты – 70 004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 547 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 811 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30 901 тысяча тенге;
2) затраты – 32 224 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -413 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 413 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"4. 2021-2023 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 798 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 527 мың теңге;
2) шығындар – 32 011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 213 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 810 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139 107 мың теңге;
2) шығындар – 140 238 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 457 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 869 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 492 мың теңге;
2) шығындар – 70 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 547 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 811 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 901 мың теңге;
2) шығындар – 32 224 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 413 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 433 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 462 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 873 тысячи тенге;
2) затраты – 39 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 934 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 186 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 748 тысяч тенге;
2) затраты – 42 279 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 345 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 452 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 302 тысячи тенге;
2) затраты – 87 291 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 839 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 839 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 822 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 118 689 тысяч тенге;
2) затраты – 152 895 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 073 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 073 тысячи тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:

"8. 2021-2023 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 873 мың теңге;
2) шығындар – 39 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 934 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 186 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 748 мың теңге;
2) шығындар – 42 279 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 345 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021-2023 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 452 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 302 мың теңге;
2) шығындар – 87 291 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 839 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 822 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 118 689 мың теңге;
2) шығындар – 152 895 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 073 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
"1) доходы – 117 889 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 75 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116 601 тысяча тенге;
2) затраты – 119 296 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 407 тысяч тенге.".
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
84 134 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
61 600 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
31 625 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
38 819 тысяч тенге – на выплату бонусов административных государственных служащих;
98 139 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:

"12. 2021-2023 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 889 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 мың теңге;
трансферттер түсімі – 116 601 мың теңге;
2) шығындар – 119 296 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 407 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
84 134 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
61 600 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды жүргізуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
31 625 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
38 819 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
98 139 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"17. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

"17. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";