О признании утратившим силу решения Качирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 2/23 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Качирского района"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 сентября 2021 года № 6/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24406
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Качирского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Качирского района" от 28 декабря 2017 года № 2/23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5809).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов

Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "Сот шешімімен Качир ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 2/23 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 6/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24406 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен Качир ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 2/23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5809 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов