Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/66 "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 1/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24410 болып тіркелді
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/66 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7118 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 926 848 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 901 601 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 654 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 008 361 мың теңге;
2) шығындар – 7 044 371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 101 968 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 148 767 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 799 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 219 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 491 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылсын:
401 730 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
54 552 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды жүргізуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
31 625 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
38 819 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
98 139 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
7 017 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2020 года № 1/66 "О бюджете района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 сентября 2021 года № 1/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24410
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 1/66 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7118), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 926 848 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 901 601 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 12 232 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 654 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6 008 361 тысяча тенге;
2) затраты – 7 044 371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 101 968 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 148 767 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 799 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 219 491 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219 491 тысяча тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
401 730 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
54 552 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
31 625 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
38.819 тысяч тенге – на выплату бонусов административных государственных служащих;
98 139 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;
7 017 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;

4 394
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 286
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 108
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 010
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
5 010
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 010
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 010
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
601 215
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
77 740
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 740
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
77 740
2
Әлеуметтiк көмек
437 546
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
437 546
2
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
251 397
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 446
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 161
1
2
3
4
5
6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 138
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51 478
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
15 707
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 219
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
85 929
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85 929
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 843
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 463
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

4 394
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 286
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 108
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 010
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
5 010
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 010
1
2
3
4
5
6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 010
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
601 215
1
Социальное обеспечение
77 740
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 740
005
Государственная адресная социальная помощь
77 740
2
Социальная помощь
437 546
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
437 546
002
Программа занятости
251 397
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 446
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 161
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 138
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51 478
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 707
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 219
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
85 929
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85 929
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 843
1
2
3
4
5
6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 463
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан