Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Аққулы
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 28 июня 2021 года № 1-03/209. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23321
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Аққулы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1-03/209 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23321 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 - бабына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Аққулы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аққулы Кобайдарова Т. Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким района Аққулы А. Балгабаев
Утвержден
постановлением
акимата района Аққулы
от 28 июня 2021 года
№ 1-03/209
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта
налогообложения в населенных пунктах района Аққулы
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
Сельский округ Аққулы
1
село Аққулы

1. Аққулы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімі аппаратының басшысы Т. Т. Кобайдаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының әкімі А. Балгабаев
Аққулы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 28 маусымдағы
№ 1-03/209 қаулысымен
бекітілген
Аққулы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін
аймаққа бөлу коэффициенттері
Р/с №
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Аққулы ауылдық округі
1
Аққулы ауылы