Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 295/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қыркүйектегі № 37/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қыркүйекте № 24725 болып тіркелді
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 295/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7138 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5167960 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 509937 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6855 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1695 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4649473 мың теңге;
2) шығындар – 5259221 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53548 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33962 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 144809 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144809 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
73995 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Ямышев ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
86867 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Малыбай ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
20302 мың теңге – мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
14421 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
7997 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің және Малыбай ауылдық округінің көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеу шығындарына;
Ямышев ауылдық округінің көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеу шығындарына;
7162 мың теңге – ауылдық округтердің көшелерін жарықтандыру бойынша шығындарға;
12118 мың теңге – ауылдық округтердің мемлекеттік қызметшілеріне бонустар төлеуге.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2020 года № 295/61 "О бюджете района Аққулы на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 6 сентября 2021 года № 37/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2021 года № 24725
маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы "О бюджете района Аққулы на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 295/61 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7138) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5167960 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 509937 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6855 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1695 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4649473 тысяч тенге;
2) затраты – 5259221 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53548 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33962 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 144809 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144809 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
73995 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Ямышевском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
86867 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Малыбайском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
20302 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры;
14421 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
7997 тысяч тенге – на расходы текущего ремонта освещения улиц Ямышевского сельского округа и Малыбайского сельского округа;
7162 тысяч тенге – на расходы по освещению улиц сельских округов;
12118 тысяч тенге – на выплату бонусов государственных служащих сельских округов.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";

"8. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";