О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2020 года № 295/61 "О бюджете района Аққулы на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 24 ноября 2021 года № 43/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25654
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы "О бюджете района Аққулы на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 295/61 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7138) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5160764 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 531539 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5753 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1191 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4622281 тысяч тенге;
2) затраты – 5252026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11291 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33962 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 102552 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102552 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
73995 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Ямышевском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
86820 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Малыбайском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
18267 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры;
20842 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
637 тысяч тенге – на расходы по текущему ремонту здания Ямышевского сельского округа;
7997 тысяч тенге – на расходы текущего ремонта освещения улиц Ямышевского сельского округа и Малыбайского сельского округа;
7327 тысяч тенге – на расходы по освещению улиц сельских округов;
2950 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда государственных служащих;
12118 тысяч тенге – на выплату бонусов государственных служащих сельских округов.";

Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 295/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 43/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25654 болып тіркелді
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 295/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7138 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5160764 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 531539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5753 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1191 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4622281 мың теңге;
2) шығындар – 5252026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11291 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33962 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 102552 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102552 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
73995 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Ямышев ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
86820 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Малыбай ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
18267 мың теңге – мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
20842 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
637 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің ғимаратын ағымдағы жөндеу бойынша шығындарға;
7997 мың теңге – Ямышев ауылдық округі және Малыбай ауылдық округінің көшелерін жарықтандыру бойынша ағымдағы жөндеу шығындары;
7327 мың теңге – ауылдық округтердің көшелерін жарықтандыру бойынша шығындарға;
2950 мың теңге – мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын ұлғайтуға;
12118 мың теңге – ауылдық округтердің мемлекеттік қызметшілеріне бонустар төлеуге.";

3) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";