О признании утратившим силу решения Лебяжинского районного маслихата от 12 января 2018 года № 133/22 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Лебяжинского района"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13 декабря 2021 года № 47/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25928
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Лебяжинского районного маслихата от 12 января 2018 года № 133/22 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5838).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов

Лебяжі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қаңтардағы "Сот шешімімен Лебяжі ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 133/22 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 47/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25928 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" Жарлығына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қаңтардағы "Сот шешімімен Лебяжі ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 133/22 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5838 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы К. Есимов