О признании утратившим силу постановления акимата Майского района от 14 ноября 2016 года № 222/11 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям Майского района"
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 10 сентября 2021 года № 220/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24399
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Майского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям Майского района" от 14 ноября 2016 года № 222/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5286).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Майского района М. Актаев

Май ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 222/11 "Май ауданының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 220/9 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданы әкімдігінің "Май ауданының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2016 жылғы 14 қарашадағы № 222/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5286 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май ауданының әкімі М. Актаев