О признании утратившим силу решения Павлодарского районного маслихата от 4 декабря 2017 года № 24/132 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Павлодарского района"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 15 сентября 2021 года № 11/55. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24439
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Павлодарского района" от 4 декабря 2017 года № 24/132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5751).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов

Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 24/132 "Сот шешімімен Павлодар ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 11/55 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24439 болып тіркелді
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Павлодар ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 24/132 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5751 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов