О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 78/363 "О Павлодарском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 15 сентября 2021 года № 11/52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24452
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 78/363 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7113) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 485 653 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 982 596 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 845 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 301 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 8 450 911 тысяча тенге;
2) затраты – 9 565 893 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 145 390 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 190 939 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 549 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 225 630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225 630 тысяч тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
3 200 тысяч тенге – на открытие "открытого акимата" в формате "Open spase" в Черноряском сельском округе;
92 177 тысяч тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;
36 221 тысяча тенге – на расходы в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
13 684 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
20 437 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры;
364 511 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";

Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 78/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 11/52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24452 болып тіркелді
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 78/363 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7113 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 485 653 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 982 596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 845 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 301 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 450 911 мың теңге;
2) шығындар – 9 565 893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 145 390 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 190 939 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 549 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 225 630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 630 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
3 200 мың теңге – Черноярка ауылдық округінде "Open spase" форматындағы "ашық әкімшілікті" ашуға;
92 177 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеуді жүргізуге;
36 221 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы шығындарға;
13 684 мың теңге – мәдениет ұйымдарындағы басқарушы және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша төлем ақы белгілеуге;
20 437 мың теңге – мәдениет саласындағы шығындарға;
364 511 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";