О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 335/67 "Об Успенском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 18 октября 2021 года № 58/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2021 года № 24836. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "Об Успенском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 335/67 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7111) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Успенский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 669 813 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 566 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 748 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 131 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 098 744 тысяч тенге;
2) затраты – 7 715 093 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 443 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 105 012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 569 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121 723 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 723 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
70 889 тысяч тенге – на оплату труда административным государственным служащим;
7 910 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по благоустройству и озеленению населенных пунктов;
195 488 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
4 929 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Успенского района на 2021 год в сумме 2 072 тысяч тенге.";

Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 335/67 "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 58/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қазанда № 24836 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 335/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7111 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 669 813 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 566 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 748 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 131 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 098 744 мың теңге;
2) шығындар – 7 715 093 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 443 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 105 012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 569 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121 723 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 723 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
70 889 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге;
7 910 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
195 488 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
4 929 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Успен ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 2 072 мың теңге сомада бекітілсін.";