О признании утратившим силу решение маслихата города Алматы от 8 апреля 2019 года № 330 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Алматы"
Решение внеочередной IV cессии маслихата города Алматы VII созыва от 30 апреля 2021 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 мая 2021 года № 1699
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", маслихат города Алматы VII созыва РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 8 апреля 2019 года № 330 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1542, опубликованное 16 апреля 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по стратегическому планированию, бюджету и эффективности маслихата города Алматы Билисбекова А.Е.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной IV cессии,
секретарь маслихата города Алматы
С. Канкуров

Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 330 "Алматы қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 32 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 1699 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңы 2-бабының 2) тармақшасына сәйкес, VII сайланымның Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 330 "Алматы қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1542 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 сәуірде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының стратегиялық жоспарлау, бюджет және тиімділік жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А.Е. Білісбековке жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының кезектен
тыс IV сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
С. Канкуров