Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей города Алматы на 2021 год в пределах объемов бюджетных средств
Постановление акимата города Алматы от 9 ноября 2021 года № 4/567. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2021 года № 25086. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-4) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6-2 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алматы қаласының 2021 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері шегінде балаларға қосымша бiлiм беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 9 қарашадағы № 4/567 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қарашада № 25086 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-4) тармақшасына және 62-бабының 6-2 тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей города Алматы на 2021 год в пределах объемов бюджетных средств, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 9 ноября 2021 года № 4/567
Государственный образовательный заказ на дополнительное образование
детей города Алматы на 2021 год в пределах объемов бюджетных средств
п/п
Виды направлений дополнительного образования
Количество обучающихся и (или) воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника в месяц, тенге
1
Туристско-краеведческое

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласының 2021 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 9 қарашадағы
№ 4/567 қаулысына
қосымша
Алматы қаласының 2021 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдері
шегінде балаларға қосымша бiлiм беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
р/с
Қосымша білім беру бағыттарының түрлері
Білім алушылардың және (немесе) тәрбиеленушілердің саны
Айына бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
Туристік-өлкетану