О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2021 года № 6/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2021 года № 23988
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6841) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 352 460 386,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29 216 858,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 571 025,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 321 672 502,8 тысячи тенге;
2) затраты – 337 813 241,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 078 765 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 340 776,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 262 011,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 307 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 307 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 738 619,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 738 619,6 тысячи тенге:
поступление займов – 18 536 287 тысяч тенге;
погашение займов – 6 100 930,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 303 263,1 тысячи тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь
Северо-Казахстанского областного
маслихата
В. Бубенко
Приложение 1
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 тамыздағы № 6/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 тамызда № 23988 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6841 болып тіркелді) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 352 460 386,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 216 858,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 571 025,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 321 672 502,8 мың теңге;
2) шығындар – 337 813 241,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 078 765 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 340 776,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 262 011,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 20 307 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 307 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 738 619,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 738 619,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 536 287 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 100 930,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 303 263,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының

303 327
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
331 948
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 836 990,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 836 990,4
3
Специализированная медицинская помощь
952 630
253
Управление здравоохранения области
952 630
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
952 630
5
Другие виды медицинской помощи
81 637
253
Управление здравоохранения области
81 637
029
Областные базы специального медицинского снабжения
81 637
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 084 935,4
253
Управление здравоохранения области
4 084 935,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
187 368,4
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 865
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
252
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
196 950
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
7 761,8
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 557 982,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 812 428,3
1
Социальное обеспечение
4 967 305,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 817 368
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
820 132
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
94 990
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 398 721
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
93 809

303 327
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
331 948
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 836 990,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 836 990,4
3
Мамандандырылған медициналық көмек
952 630
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
952 630
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
952 630
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
81 637
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
81 637
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 637
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 084 935,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 084 935,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
187 368,4
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 865
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
252
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
196 950
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
7 761,8
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 557 982,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 812 428,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 967 305,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 817 368
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
820 132
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік
медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
94 990
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 398 721
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге,
оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
93 809

015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
409 716
261
Управление образования области
1 149 937,3
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
792 271
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
230 679
095
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
76 663,3
201
Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
50 324
2
Социальная помощь
139 652
256
Управление координации занятости и социальных программ области
136 112
003
Социальная поддержка инвалидов
136 112
261
Управление образования области
3 540
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 540
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 705 471
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 605 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
166 208
007
Капитальные расходы государственного органа
50 302
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
117 249
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 523
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
20 020
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
114 273
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 134 047
263
Управление внутренней политики области
23 421
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
23 421
298
Управление государственной инспекции труда области
76 428
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
65 463
003
Капитальные расходы государственного органа
10 965
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 574 771,4
1
Жилищное хозяйство
15 776,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 776,2
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"

015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
409 716
261
Облыстың білім басқармасы
1 149 937,3
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
792 271
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
230 679
095
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
76 663,3
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
50 324
2
Әлеуметтiк көмек
139 652
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
136 112
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
136 112
261
Облыстың білім басқармасы
3 540
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 540
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 705 471
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 605 622
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166 208
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50 302
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
117 249
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 523
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
20 020
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
114 273
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 134 047
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
23 421
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23 421
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
76 428
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
65 463
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 965
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 574 771,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 776,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 776,2
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру

1 601 698,2
263
Управление внутренней политики области
192 246,2
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
118 604,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
48 771
005
Капитальные расходы государственного органа
16 490
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 380,5
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
1 409 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков и архивного дела
113 755
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
81 571
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 212 126
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
94 000
1
Топливо и энергетика
94 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
94 000
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
94 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52 123 327,6
1
Сельское хозяйство
50 289 191
719
Управление ветеринарии области
1 720 062
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
137 168
003
Капитальные расходы государственного органа
78 750
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
61 038
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
36 973
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
99 548
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
120 373
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 099 240
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 600
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 132
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

1 601 698,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
192 246,2
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 604,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
48 771
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 490
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 380,5
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
1 409 452
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 755
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
81 571
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 212 126
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
94 000
1
Отын және энергетика
94 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
94 000
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
94 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52 123 327,6
1
Ауыл шаруашылығы
50 289 191
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 720 062
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 168
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78 750
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
61 038
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
36 973
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
99 548
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
120 373
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 099 240
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 600
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 132
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды
материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

27 240
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
48 569 129
002
Субсидирование развития семеноводства
2 128 164
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
9 610 498
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
141 402
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 493
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
6 143 847
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
13 261 059
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
16 644
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 156 663
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 009 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
9 180
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
4 000
2
Водное хозяйство
4 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 000
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
4 000
3
Лесное хозяйство
1 189 361
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 189 361
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 156 768
006
Охрана животного мира
32 593
5
Охрана окружающей среды
296 159
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
296 159
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

27 240
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
48 569 129
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 128 164
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
9 610 498
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
141 402
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 493
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
6 143 847
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
13 261 059
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
16 644
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 156 663
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 009 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
9 180
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
4 000
2
Су шаруашылығы
4 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 000
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
4 000
3
Орман шаруашылығы
1 189 361
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 189 361
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 156 768
006
Жануарлар дүниесін қорғау
32 593
5
Қоршаған ортаны қорғау
296 159
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
296 159
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

14 847 772,4
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 971 526
13
Прочие
11 541 746,6
1
Регулирование экономической деятельности
888 617,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
888 617,1
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
888 617,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 652 917
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
5 379 762
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
16 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 759
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 170 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 930 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
221 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
273 155
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
273 155
9
Прочие
5 000 212,5
253
Управление здравоохранения области
520 606,9
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
217 093,9
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
303 513
257
Управление финансов области
79 595,6
012
Резерв местного исполнительного органа области
79 595,6
261
Управление образования области
3 359 777
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 028 015
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
331 762
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
153 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

14 847 772,4
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 971 526
13
Басқалар
11 541 746,6
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
888 617,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
888 617,1
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
888 617,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 652 917
266
Облыстың кәсіпкерлік және
индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
5 379 762
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 759
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 170 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 930 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
221 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
273 155
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
273 155
9
Басқалар
5 000 212,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
520 606,9
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
217 093,9
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
303 513
257
Облыстың қаржы басқармасы
79 595,6
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
79 595,6
261
Облыстың білім басқармасы
3 359 777
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3 028 015
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
331 762
266
Облыстың кәсіпкерлік және
индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
153 582
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және
индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

883 462,3
Проектирование и экспертизы микрорайона "Копай"
28 700
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 4, 5, 6
15 000
Строительство 128-ми квартирного жилого дома
№ 1 в микрорайоне "Береке"
262 928
Строительство 128-ми квартирного жилого дома
№ 2 в микрорайоне "Береке"
576 834,3
Развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
44 613,5
Мамлютский район
8 022,1
Строительство 30 квартирного жилого дома в городе Мамлютка (внешние инженерные сети и благоустройство)
7 315,1
Строительство 30 квартирного жилого дома (внешние сети электроснабжения) в городе Мамлютка
707
район имени Габита Мусрепова
1 000
Строительство 50-ти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная в селе Новоишимское
1 000
город Петропавловск
35 591,4
Проектирование и экспертизы
инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство
10 000
Развитие и обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры поселка Солнечный-2. 2 очередь. Сети водоснабжения и автомобильные дороги
14 691,7
Развитие и обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Южный". Сети водоснабжения и автомобильные дороги
5 385
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 1,2, 3 (наружные инженерные сети газоснабжения)
4 371,4
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 4, 5, 6 (наружные инженерные сети электроснабжения)
1 143,3
15
257
Управление финансов области
634 575,8
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
634 575,8
015
За счет средств местного бюджета
634 575,8
Всего:
4 035 071,1
Доиспользование свободных остатков за счет внутренних займов в рамках проекта "Дорожная карта занятости на 2020-2021 годы", выпущенных в 2020 году (облигации)
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Про грам ма
Под программа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
04
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
50 000
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
50 000
005
За счет внутренних займов
50 000
в том числе:
Строительство общежития на 244 человека для колледжа сферы обслуживания в городе Петропавловске (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
50 000
06
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 813
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 813

883 462,3
"Копай" ықшам ауданын жобалау және сараптама жүргізу
28 700
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 4, 5, 6-үйлер
15 000
"Береке" ықшам ауданында 128 пәтерлі № 1 тұрғын үй салу
262 928
"Береке" ықшам ауданында 128 пәтерлі № 2 тұрғын үй салу
576 834,3
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыру
44 613,5
Мамлют ауданы
8 022,1
Мамлютка қаласында 30 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желі және абаттандыру)
7 315,1
Мамлютка қаласында 30 пәтерлі тұрғын үй салу (электрмен жабдықтаудың сыртқы желісі)
707
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
1 000
Новоишимка ауылы Локомотивная көшесі бойында сыртқы инженерлік желісімен және аумағын абаттандырумен 50 пәтерлі тұрғын үй салу
1 000
Петропавл қаласы
35 591,4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау және сараптау және абаттандыру
10 000
Солнечный-2 кентінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру. 2-кезек. Сумен жабдықтау желісі және автомобиль жолдары
14 691,7
Южный ықшам ауданының
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру. Сумен жабдықтау желісі және автомобиль жолдары
5 385
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 1, 2, 3-үйлер (газбен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желісі)
4 371,4
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 4, 5, 6-үйлер (электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желісі)
1 143,3
15
257
Облыстың қаржы басқармасы
634 575,8
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
634 575,8
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
634 575,8
Барлығы:
4 035 071,1
2020 жылы шығарылған "Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасы" жобасы аясында ішкі қарыздар есебінен бос қалдықтарды толық пайдалану (облигациялар)
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Сомасы, мың теңге
04
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
50 000
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
50 000
005
Ішкі қарыздар есебінен
50 000
оның ішінде:
Петропавл қаласында Қызмет көрсету саласы колледжі үшін 244 адамға арналған жатақхана салу (сыртқы инженерлік желісіз және абаттандырусыз)
50 000
06
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 813
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 813