Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объектов налогообложения в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 марта 2021 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 марта 2021 года № 7179
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Петропавловска Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования (К зон), учитывающие месторасположение объектов налогообложения в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Петропавловска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Петропавловска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Петропавловска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска Б. Жумабеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов по городу Петропавловск
Департамента государственных доходов
по Северо – Казахстанской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан" Т. Салкеев
"__" _______ 2021 года.
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
Северо–Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттерін (К аймақтарға) бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 292 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 7179 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері (К аймақтарға) бекітілсін.
2. "Петропавл қаласы әкімдігінің қаржы бөлім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы Қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Петропавл қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі Б. Жумабеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер Комитеті Солтүстік Қазақстан
облысы Мемлекеттік кірістер Департаментінің
Петропавл қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республика мемлекеттік мекемесінің
басшысы Т. Салкеев
"__" _______ 2021 жыл.
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігінің

от 15 марта 2021 года
№ 292
Коэффициенты зонирования (К зон), учитывающие месторасположение объектов налогообложения в городе Петропавловске Северо–Казахстанской области
№ зоны
Коэффициенты зонирования (К зон), учитывающие месторасположение объектов налогообложения в городе Петропавловске Северо – Казахстанской области
Границы зон
1
2
3
I
2,0
Зона I занимает центральную часть города Петропавловск. Представлена единым массивом. Проходит начиная с северной стороны по улицам Сергея Павлова – Крепостная – Жамбыла - Аягана Шажимбаева - проезд имени Жамбыла - Мухтара Ауэзова – Заводская – Гоголя – Юрия Медведева – северная сторона полосы отвода Акционерного общества "Российская железная дорога" - по улицам Егемен Казахстан - Партизанская – Парковая – Труда – 314 Стрелковой Дивизии - северная сторона полосы отвода Акционерного общества "Российская железная дорога" - автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" - по улицам Ибрая Алтынсарина – Маяковского – Пушкина – Карима Сутюшева до улицы Сергея Павлова.
II
1,9
Зона II c южной стороны примыкает к центральной части города Петропавловска. Проходит начиная с северной стороны по автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" - по улицам имени Георгия Жукова - имени Жалела Кизатова – на юго-восток по автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" – улицам Промышленная – на северо - запад по границе зоны VI – по улицам Нэли Болатбаева - Жамбыла - Крепостная - Сергея Павлова - по берегу реки Ишим - до автомобильной дороги "Обход города Петропавловска".
III
Зона III состоит из четырҰх частей.
III-1

2021 жылғы 15 наурыздағы
№ 292 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері (аймақ К)
Аймақ №
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері (аймақ К)
Аймақ шекаралары
1
2
3
I
2,0
І аймақ Петропавл қаласының орталық бөлігін қамтиды. Бір алқаптан тұрады. Солтүстік жақтан бастап Сергей Павлов – Крепостная – Жамбыл – Аяған Шәжімбаев – Жамбыл атындағы қысқа көше – Мұхтар Әуезов – Заводская – Гоголь – Юрий Медведев – "Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген алаптың солтүстік жағы – Егемен Қазақстан – Партизан – Парк – Труд – 314-ші Атқыштар Дивизиясы көшелерінің бойымен – "Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген алаптың солтүстік жағы – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы – Ыбырай Алтынсарин – Маяковский – Пушкин – Кәрім Сүтішев көшелерінің бойымен Сергей Павлов көшесіне дейін.
II
1,9
ІІ аймақ Петропавл қаласының орталық бөлігіне оңтүстіктен шектеседі. Солтүстік жақтан бастап "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы – Георгий Жуков атындағы – Жәлел Қизатов атындағы көшелердің бойымен – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолымен оңтүстік-шығысқа – Промышленная көшесімен – VI аймақтың шекарасы бойымен солтүстік-батысқа – Ніл Болатбаев – Жамбыл – Крепостная – Сергей Павлов көшелерінің бойымен – Есіл өзенінің жағалауымен – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолына дейін.
III
ІІІ аймақ 4 бөліктен тұрады.
III-1

1,15
Зона III-1 - примыкает с восточной стороны к зоне I. Проходит начиная с северной стороны по улицам Сергея Павлова - Карима Сутюшева – Пушкина – Маяковского - Ибрая Алтынсарина - автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" - восточная сторона границы земельного участка Акционерного общества "Кызылжар Су" - улицы Перминовых – с западной стороны по автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" до улицы Сергея Павлова. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону III-1 входят учетные кварталы: 013, 020 (часть – улицы Маяковского – улицы имени Ибрая Алтынсарина – улицы Позолотина - автомобильной дороги "Обход города Петропавловска"), 021 (часть – от улицы Крылова – реки Ишим - до улицы имени Ибрая Алтынсарина), 022 (часть - до улицы имени Ибрая Алтынсарина - внешняя граница земельного участка Акционерного общества "Кызылжар Су" - до автомобильной дороги "Обход города Петропавловска").
III-2
1,45
Зона III-2 - микрорайоны "Береке", "Бензострой" примыкают с западной стороны к зоне I. Проходит начиная с северной стороны по улице имени Мухтара Ауэзова – с восточной стороны по границе зоны VI (промзона) – с южной стороны по границе зоны VI (полоса отвода Акционерного общества "Российская железная дорога") – на север по улицам Юрия Медведева – Гоголя – Заводская - улицы Мухтара Ауэзова.

1,15
ІІІ-1 аймағы – шығыс жақтан І аймақпен шектеседі. Солтүстік жақтан бастап Сергей Павлов – Кәрім Сүтішев – Пушкин – Маяковский – Ыбырай Алтынсарин көшелерінің – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолының бойымен – "Қызылжар Су" акционерлік қоғамының жер учаскесі шекарасының шығыс жағы – Перминовтер көшесі – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолының батыс жағынан Сергей Павлов көшесіне дейін. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-1 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 013, 020 (Маяковский көшесі – Ыбырай Алтынсарин атындағы көше – Позолотин көшесі – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы), 021 (Крылов көшесінен – Есіл өзені – Ыбырай Алтынсарин атындағы көшеге дейінгі бөлігі), 022 (Ыбырай Алтынсарин атындағы көшеден – "Қызылжар Су" акционерлік қоғамы жер учаскесінің сыртқы шекарасы – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолына дейінгі бөлігі).
III-2
1,45
ІІІ-2 аймағы – "Береке", "Бензострой" ықшам аудандары батыс жақтан І аймаққа шектеседі. Солтүстік жағынан бастап Мұхтар Әуезов атындағы көшенің бойымен – VI аймақ (өнеркәсіптік аймақ) шекарасы бойымен шығыс жағынан – VI аймақ шекарасы бойымен оңтүстік жағынан ("Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген белдеу алап) – Юрий Медведев – Гоголь – Заводская – Мұхтар Әуезов көшелерінің бойымен солтүстікке қарай өтеді.

Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону III-2 входят учетные кварталы: 017 (часть - улицы Юрия Медведева – Гоголя – Заводская - улицы Мухтара Ауэзова – восточная граница земельного участка Акционерного общества "ЗИКСТО" - промзона), 026, 027.
III- 3
1,25
Зона III-3 - микрорайон "Рабочий посҰлок". С северо-восточной стороны от путепровода в восточном направлении по границе полосы отвода Акционерного общества "Российская железная дорога" (границе зоны VI) до насыпи – на запад по улицы Космонавтов, затем на юг по границе микрорайона "Южный" - по автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" - в северном направлении по автомобильной дороги "Жезказган - Петропавловск" до путепровода. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону III-3 входят учетные кварталы: 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 097, 098, 099, 142 (часть).
III-4

Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-2 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 017 (Юрий Медведев – Гоголь – Заводская – Мұхтар Әуезов көшелері – "ЗИКСТО" акцонерлік қоғамы жер учаскесінің шығыс шекарасы – өнеркәсіптік аймақ бөлігі), 026, 027.
III- 3
1,25
ІІІ-3 аймағы – "Жұмысшы кенті" ықшам ауданы. Жол өтпесінің солтүстік-шығыс жағынан бастап "Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген алап шекарасымен (VI аймақ шекарасы) шығыс бағытта үймеге дейін – Космонавтар көшесі бойымен батысқа, содан әрі "Южный" ықшам ауданының шекарасы бойымен оңтүстікке – "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы бойындағы белдеу шекарасымен шығыс бағытта – "Жезқазған-Петропавл" автомобиль жолы бойымен солтүстік бағытта жол өтпесіне дейін.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-3 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 097, 098, 099, 142 (бір бөлігі).
III-4

1,65
Зона III-4 - "Борки", "Кирпичный завод", расположен в северной части города. Проходит начиная с севера на юг по автомобильной дороги "Петропавловск-Долматово" - по улице имени Жалела Кизатова – с переходом на улицу имени Георгия Жукова - по берегу реки Ишим – с восточной стороны садоводческого товарищества "Каскад" - по границе кадастрового квартала 062 - по берегу реки Ишим - с восточной стороны садоводческого товарищества "Полуостров" - по берегу реки Ишим - по оврагу до автомобильной дороги "Петропавловск-Долматово". Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону III-4 входят учетные кварталы: 002 (часть - до садоводческого товарищества "Полуостров").
IV
Зона состоит из шести обособленных жилых микрорайонов.
IV-1

1,65
ІІІ-4 аймағы – "Борки, "Кірпіш зауыты", қаланың солтүстік жақ бөлігінде орналасқан. Солтүстіктен бастап оңтүстікке қарай "Петропавл-Долматов" автомобиль жолы" бойымен – Жәлел Қизатов атындағы көше бойымен – Георгий Жуков атындағы көшеге өтіп – Есіл өзенінің жағалауымен – "Каскад" бау-бақша серіктестігінің шығыс жағынан – 062 кадастрлық орам шекарасы бойымен – Есіл өзені жағалауымен – "Полуостров" бау-бақша серіктестігінің шығыс жағынан – Есіл өзені жағалауы бойымен жыра арқылы "Петропавл-Долматов" автомобиль жолына дейін өтеді.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-4 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 002 ("Полуостров" бау-бақша серіктестігіне дейінгі бөлігі).
IV
Бұл аймақ алты оқшауланған ықшам тұрғын ауданнан тұрады.
IV-1

1,25
Зона IV-1 - микрорайон – "Солнечный", расположен в северной стороне города. Граница зоны проходит с севера на восток по границе кадастрового квартала 143 – в южной части по границе кадастрового квартала 043, 042, 041 – с западной стороны по границе кадастрового квартала 143 – далее на север по границе кадастрового квартала 001. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-1 входят учетные кварталы: 001 (часть – от начала поселок Солнечный на юге, до границы города на севере), 043 (часть), 141 (часть – с южной стороны от садоводческого товарищества "Чайка", до границы города на севере).
IV-2
1,05

1,25
IV-1 аймағы – "Солнечный" ықшам ауданы, қаланың солтүстік жағында орналасқан. Аймақтың шекарасы 143 кадастрлық орамның шекарасы бойымен солтүстіктен шығысқа – оңтүстік бөлігінде 043, 042, 041 кадастрлық орам шекараларының бойымен – батыс жақта 143 кадастрлық орамы шекарасының бойымен – бұдан әрі 001 кадастрлық орамның шекарасы бойымен солтүстікке өтеді. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-1 аймаққа мына есептік кіреді: 001 (Солнечный кентінен бастап оңтүстікте, қаланың солтүстік шекарасына дейінгі бөлігі), 043 (бір бөлігі), 141 ("Чайка" бау-бақша серіктестігінің оңтүстік жағынан, қаланың солтүстік шекарасына дейінгі бөлігі).
IV-2
1,05

Зона IV-2 - микрорайон – поселок "Новопавловка", находится между реки Ишим и автодорогой "Петропавловск – Долматово". Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-2 входят учетные кварталы: 001 (часть - жилой массив село Новопавловка).
IV-3
1,3
Зона IV-3 - микрорайон – "Орман", расположен напротив поселок "Борки". Граница зоны на севере проходит по границе кадастрового квартала 057 – с восточной стороны по границе участка Акционерного общества "Петропавловский завод тяжелого машиностроения" - далее на север по автодороге "Петропавловск – Долматово". Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-3 входят учетные кварталы: 059, 060, 141 (часть – микрорайона "Орман").
IV-4

IV-2 аймағы – "Новопавловка" кенті ықшам ауданы, Есіл өзені мен "Петропавл – Долматов" автожолы арасында орналасқан. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-2 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 001 (Новопавловка тұрғын алабындағы бөлігі).
IV-3
1,3
IV-3 аймағы – "Орман" ықшам ауданы, "Борки" кентіне қарама-қарсы орналасқан. Аймақтың шекарасы солтүстікте 057 кадастрлық орамы шекарасы бойымен – шығыс жақта "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы учаскесінің шекарасымен – бұдан әрі "Петропавл – Долматов" автожолы бойымен солтүстікке өтеді. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-3 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 059, 060, 141 ("Орман" ықшам ауданының бір бөлігі).
IV-4

1,45
Зона IV-4 - микрорайон – "поселок Заречный". Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-4 входят учетные кварталы: 037.
IV-5
1,35
Зона IV-5 - микрорайоны "поселок Кирпичный", "поселок Кожзавод" юго-восточнее биопруда. Граница зоны совпадает с внешней границей кадастровых кварталов 038 и 039. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-5 входят учетные кварталы: 038, 039.
IV-6
0,95

1,45
IV-4 аймағы – "Заречный кенті" ықшам ауданы. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-4 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 037.
IV-5
1,35
IV-5 аймағы – "Кірпіш кенті", ықшам ауданы, "Былғары зауыты кенті", биотоғаннан оңтүстік-шығысқа қарай. Аймақтың шекарасы 038 және 039 кадастрлық орамдарының сыртқы шекарасымен сәйкес келеді. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-5 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 038, 039.
IV-6
0,95

Зона IV-6 - микрорайон - "Южный", напротив Рабочего поселка южнее объездной автодороги "Обход города Петропаловска". Граница зоны с северной стороны проходит по автодороге "Обход города Петропаловска", с восточной, южной и западной сторон – по границе земельных участков Акционерного общества Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік". Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-6 входят учетные кварталы: 142 (часть – микрорайон Южный).
V
Зона состоит из трех незначительных по площади частей и представлена жилым одноэтажным частным сектором.
V-1

IV-6 аймағы – "Южный" ықшам ауданы, Жұмысшы кентіне қарама-қарсы, "Петропавл қаласының айналма жолы" автожолынан оңтүстікке қарай. Аймақтың шекарасы солтүстік жақтан "Петропавл қаласының айналма жолы" автожолы бойымен, шығыс, оңтүстік және батыс жақтан "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жер учаскелері шекарасы бойымен өтеді. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-6 аймағына мына есептік орам кіреді: 142 (Южный ықшам ауданының бір бөлігі).
V
Бұл аймақ үш аумағы шағын бөліктен тұрады және бір қабатты тұрғын үй жеке секторынан тұрады.
V-1

0,85
Зона V-1 – остановочный пункт по улице 2632 километр. Южно-Уральской железной дороги в восточной части города, согласно схемы (приложение 1). Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону V-1 входят учетные кварталы: 141 (часть).
V-2
0,9
Зона V-2 – жилые дома при Тепловском лесничестве в восточной части города, согласно схемы (приложение 2). Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону V-2 входят учетные кварталы: 151 (часть).
V-3
0,95
Зона V-3 – остановочный пункт на 2617 километр. Южно-Уральской железной дороги в западной части города.
VI
1,1
К VI оценочной зоне отнесены: восточная промышленная зона, а также другие промышленные, складские предприятия, территории заводов, Тепловая электростанция-2 и еҰ объекты, необходимые для функционирования, железнодорожные пути, разгрузочные площадки, элеватор и южнее его промышленно - складская территория, автобазы, автобусные парки.
Зона VI – с западной стороны примыкает к зонам I, II, III-1, III-2, III-3, IV-6 и c западной стороны примыкает к зонам V-1, V-2, VII-1. С северной и восточной стороны весь массив сосредоточен до автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" и вдоль полосы отвода железной дороги. Также в зону VI входит территория Акционерного общества "Северо-Казахстанская распределительная электросетевая компания" (каналы, золоотвалы, пруд охладитель и внешние коммуникации).
VII
Зона VII – состоит из 10 частей и является наибольшей по площади оценочной зоной.
VII-1
0,8
Зона VII-1 - в неҰ объединены земли сельскохозяйственного использования, специального назначения, резервные земли, лесные насаждения, водные объекты, садоводческие товарищества и другие земли, не включенные в предыдущие шесть. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-1 входят учетные кварталы: 010 (часть), 011 (часть), 012 (часть), 040 - 077, 080 - 083, 085 - 089, 091 - 094, 096, 100-111, 122 - 134, 141 (часть), 142 (часть), 143 (часть).
VII-2
0,7
Зона VII-2 – земли сельскохозяйственного использования северо-восточнее в 12 километрах от села Белое Рощинского сельского округа Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-2 входят учетные кварталы: 141 (часть).
VII-3
0,8
Зона VII-3 – слева от автодороги "Петропавловск – Соколовка – граница Российской Федерации" по направлению к селу Якорь Якорьского сельского округа Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-3 входят учетные кварталы: 136-139.
VII-4

0,85
V-1 аймағы – Оңтүстік-Орал темір жолының қаланың шығыс бөлігіндегі 2632 км бойындағы аялдау пункті, сызбаға сәйкес (1-қосымша). Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес V-1 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 141 (бір бөлігі).
V-2
0,9
V-2 аймағы – қаланың шығыс бөлігіндегі Теплов орманшылығы жанындағы тұрғын үйле,сызбаға сәйкес (2-қосымша). Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес V-2 аймағына мына есептік орам кіреді: 151 (бір бөлігі).
V-3
0,95
V-3 аймағы – Оңтүстік-Орал темір жолының қаланың батыс бөлігіндегі 2617 км-дегі аялдау пункті.
VI
1,1
Бұл аймаққа шығыс өнеркәсіптік аймақ, сонымен қатар басқа өнеркәсіптік, қойма кәсіпорындары, зауыттардың аумағы, 2-ші жылу электр станциясы және оның жұмыс істеу үшін қажет объектілері, темір жол жолдары, түсіру алаңдары, элеватор және одан оңтүстікке қарай өнеркәсіп-қойма аумағы, автобазалар, автобус парктері жатқызылған.
VI аймағы – батыс жағынан І, ІІ, ІІІ-1, ІІІ-2, ІІІ-3, IV-6 аймақтармен және батыс жағынан V-1, V-2, VII-1 аймақтармен шектеседі. Солтүстік және шығыс жақтағы алаптың бәрі "Петропавл қаласының айналма жолы" автожолына дейін және темір жолына бөлінген белдеудің бойында шоғырланған. Сонымен қатар 2014 жылғы жер-кадастрлық іске сәйкес VI аймаққа "Солтүстік Қазақстан Электржелістік Тарату Компаниясы" акционерлік қоғамының аумақтары (каналдар, күл үйінділері, салқындатқыш тоған және сыртқы коммуникациялар) кіреді.
VII
VII аймақ – 10 бөліктен тұрады және бағалау аймағының ауданы бойынша ең үлкені болып табылады.
VII-1
0,8
VІІ-1 аймағы – оған ауыл шаруашылығы мақсатындағы, арнайы мақсаттағы жерлер, резервтегі жерлер, орман екпелері, су объектілері, бау-бақша серіктестіктері және алдыңғы алтауына қосылмаған басқа да жерлер біріктірілген. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-1 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 010 (бір бөлігі), 011 (бір бөлігі), 012 (бір бөлігі), 040-077, 080-083, 085-089, 091-094, 096, 100-111, 122-134, 141 (бір бөлігі), 142 (бір бөлігі), 143 (бір бөлігі).
VII-2
0,7
VІІ-2 аймақ – Қызылжар ауданы Рощинск ауылдық округі Белое ауылынан 12 километр солтүстік-шығыстағы қарай ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-2 аймағына мына есептік орам кіреді: 141 (бір бөлігі).
VII-3
0,8
VІІ-3 аймағы – "Петропавл – Соколовка – Ресей Федерациясының шекарасы" автожолының сол жағынан Қызылжар ауданы Якорь ауылдық округі Якорь ауылына қарай. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-3 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 136-139.
VII-4

0,75
Зона VII-4 – с западной стороны села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-4 входят учетные кварталы: 140.
VII-5
0,75
Зона VII-5 – с южной стороны села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-5 входят учетные кварталы: 120, 121.
VII-6
0,75
Зона VII-6 – с южной стороны в 1,5 километрах от села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-6 входят учетные кварталы: 115-119.
VII-7
0,9
Зона VII-7 – с северо-западной стороны села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-7 входят учетные кварталы: 095.
VII-8
0,9

0,75
VІІ-4 аймағы – Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі, Кривоозерка ауылының батыс жағынан. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-4 аймағына мына есептік орам кіреді: 140.
VII-5
0,75
VІІ-5 аймағы – Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі Кривоозерка ауылының оңтүстік жағынан. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-5 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 120, 121.
VII-6
0,75
VІІ-6 аймағы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі Кривоозерка ауылынан 1,5 километр оңтүстік жақтан. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-6 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 115-119
VII-7
0,9
VІІ-7 аймағы – Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі Кривоозерка ауылының солтүстік-батыс жағынан. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-7 аймағына мына есептік орам кіреді: 095.
VII-8
0,9

Зона VII-8 – Государственная лесная дача "Вороний остров" - 1,5 километра юго-западнее села Прибрежное, Прибрежного сельского округа, Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-8 входят учетные кварталы: 144.
VII-9
0,8
Зона VII-9 – с северной стороны аул Бесколь Бескольского сельского округа. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-9 входят учетные кварталы: 142.
VII-10

VІІ-8 аймағы – "Қарғалы арал" мемлекеттік орман саяжайы – Қызылжар ауданы Прибрежное ауылдық округі Прибрежное ауылынан 1,5 километр оңтүстік-батысқа қарай. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-8 аймағына мына есептік орам кіреді: 144.
VII-9
0,8
VІІ-9 аймағы – Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылының солтүстік жағынан. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-9 аймағына мына есептік орам кіреді: 142.
VII-10

0,85
Зона VII-10 – юго - восточнее села Ивановка Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-10 входят учетные кварталы: 112-114.

0,85
VІІ-10 аймағы – Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі Ивановка ауылының оңтүстік-шығысында. Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-10 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 112-114.