О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 1 "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2021-2023 годы
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 24 июня 2021 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2021 года № 23229
Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6880) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 999 770,9 тысячи тенге:
налоговые поступления – 14 228 778 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 119 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 451 651,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 199 641,4 тысяч тенге;
2) затраты – 63 291 024 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 500 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 10 500 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 000 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 246 753,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 246 753,1 тысяч тенге:
поступление займов – 15 739 714,8 тысяч тенге;
погашение займов – 3 412 357 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 919 395,3 тысяч тенге";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 413 226 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Петропавловского городского маслихата Е. Баженов
Секретарь Петропавловского городского маслихата А. Бердагулов
Приложение 1
к решению городского маслихата

Петропавл қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 1 "2021-2023 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 шілдеде № 23229 болып тіркелді
Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6880 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін::
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 999 770,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 228 778 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 119 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 451 651,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 199 641,4 мың теңге;
2) шығындар – 63 291 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 44 500 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 55 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 246 753,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 13 246 753,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 739 714,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 412 357 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтары – 919 395,3 мың теңге";
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 413 226 мың теңге сомасында бекітілсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Баженов
Петропавл қалалық мәслихат хатшысы А. Бердагулов
Қалалық мәслихаттың

014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
224 055,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
539 562
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78 385
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18 900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
42 175 113,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
28 134 204,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18 926 153,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 208 051,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 016 572,7
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2 961 949,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
122 700
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 120 649,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
844 017,7
015
Освещение улиц в населенных пунктах
745 068
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 926 100
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
13 300
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2 541 824
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
110 000
028
Развитие коммунального хозяйства
46 896
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 804 927,3
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
216 201
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
582 312,3
081
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
980 627
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
24 335,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
24 335,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
503 216,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
224 055,2
017
Мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторлық-курорттық емдеу, ымдау тілі маманының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсыну
539 562
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78 385
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
18 900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
42 175 113,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
28 134 204,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18 926 153,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
9 208 051,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 016 572,7
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның ішінде сатып алу жолымен және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2 961 949,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
122 700
004
Жекелеген санаттағы азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 120 649,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
844 017,7
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
745 068
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1 926 100
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
13 300
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
2 541 824
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
110 000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
46 896
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 804 927,3
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
216 201
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
582 312,3
081
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
980 627
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
24 335,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 335,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
503 216,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі