О признании утратившими силу некоторых решений Петропавловского городского маслихата
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25938
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Петропавловского городского маслихата:
1) "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" от 15 сентября 2017 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4337);
2) "О внесении изменения в решение маслихата города Петропавловска от 15 сентября 2017 года № 3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" от 25 декабря 2017 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4493).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Петропавловского городского маслихата
А. Бердагулов

Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25938 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Занының 27-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4337 болып тіркелген);
2) "Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат хатшысы А. Бердагулов