О признании утратившим силу решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2017 года № 15-6 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 7 июля 2021 года № 4-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2021 года № 23570
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Аккайынского района Северо-Казахстанской области" от 17 ноября 2017 года № 15-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4387).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области Е. Жакенов

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 15-6 "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының коммуналдық меншігіне түсті деп танылған иесіз қалдықтарды асқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2021 жылғы 7 шілдедегі № 4-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 шілдеде № 23570 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының коммуналдық меншігіне түсті деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 15-6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4387 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы Е. Жакенов