О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 44-2 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2021 года № 7-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25772
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 44-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6861) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5578511,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 568472,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7663 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4990375,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5740254,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 183741,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -203491 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19749,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 345485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345485 тысяч тенге:
поступление займов – 203491 тысяч тенге;
погашение займов – 19749,2тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 161743,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции: "8. Учесть целевые текущие трансферты из районного бюджета четвертому уровню бюджета в сумме 315196,1 тысяч тенге согласно приложению 5.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 16894 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области Е. Жакенов
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 44-2 "2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25772 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6861 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5578511,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 568472,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7663 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4990375,4 мың теңге;
2) шығындар – 5740254,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 183741,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 203491 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –19749,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 345485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345485 мың теңге:
қарыздар түсімі -203491 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19749,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 161743,2 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Бюджеттің төртінші деңгейдегі аудандық бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер 315196,1 мың теңге сомада 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылына арналған аудан жергілікті атқарушы органның резерві 16894 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы Е. Жакенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

5362
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19295
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
946
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
188119
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49219
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61484
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34842
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34842
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33377
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1465
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
751805
1
Жилищное хозяйство
328264
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
1616
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1616
495
Отдел архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
326648
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
38648
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
288000
2
Коммунальное хозяйство
423541
495
Отдел архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
423541
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6161
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
417380
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
288428,5
1
Деятельность в области культуры
40313
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
40312
009
Поддержка культурно-досуговой работы
40312
495
Отдел архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1

5362
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19295
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
946
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
188119
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
49219
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61484
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34842
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34842
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33377
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1465
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
751805
1
Тұрғын үй шаруашылығы
328264
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1616
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
1616
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
326648
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
38648
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
288000
2
Коммуналдық шаруашылық
423541
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
423541
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6161
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
417380
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
288428,5
1
Мәдениет саласындағы қызмет
40313
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40312
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
40312
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1