О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2020 года № 71-2 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 июня 2021 года № 6-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23310
Маслихат района имени Габита Мусрепова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 71-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6870) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 756 379,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 353 957,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 258 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 340 164,2 тысячи тенге;
2) затраты – 8 949 034,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 562 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 152 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 194 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 291 216,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 291 216,5 тысяч тенге:
поступление займов – 1 072 529,5 тысяч тенге;
погашение займов – 54 196,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 272 881 тысяча тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Б. Сапанов
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Е. Адильбеков
Приложение
к решению Маслихат района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 6-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23310 болып тіркелді
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6870 болып тіркелді) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов ауданының бюджеті осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 756 379,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 353 957,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 340 164,2 мың теңге;
2) шығындар – 8 949 034,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 562 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 152 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 194 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 291 216,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 291 216,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 072 529,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54 196,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 272 881 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының сессиясының төрағасы Б. Сапанов
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының хатшысы Е. Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихаты

25 927
005
Государственная адресная социальная помощь
25 927
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
514 260,6
002
Программа занятости
217 388
006
Оказание жилищной помощи
1 011
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 189
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 794
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
141 713
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39 732,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 149
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 133
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 151
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 216 883,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 216 883,2
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
66 747,2
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
54 610
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
661 700
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
315 600
013
Развитие коммунального хозяйства
3 500
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 846,6
018
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
89 526
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
21 353,4
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
817 655,3
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
178 303,8
009
Поддержка культурно-досуговой работы
178 303,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32 547
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 485
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

25 927
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 927
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
514 260,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
217 388
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 011
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 189
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 794
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
141 713
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
39 732,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 149
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 133
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 151
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 216 883,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 216 883,2
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
66 747,2
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
54 610
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
661 700
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
315 600
013
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
3 500
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 846,6
018
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
89 526
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
21 353,4
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
817 655,3
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
178 303,8
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
178 303,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32 547
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 485
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу