О признании утратившим силу решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2017 года № 15-3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 июля 2021 года № 7-10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2021 года № 23790
В соответствии с пунктом 2 статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 20 ноября 2017 года № 15-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4409).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 15-3 "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 7-10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 тамызда № 23790 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қарашадағы № 15-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4409 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Адильбеков