Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 января 2021 года № 7000
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 186 717 тысяч тенге:
налоговые поступления - 6 454 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 263 тысяч тенге;
2) затраты - 188 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 713 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 713 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 713 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/50 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/119 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 1 713 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/50 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Корнеевского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.

2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/395 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 қаңтарда № 7000 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімінің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1-бабына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186 717 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6 454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 180 263 мың теңге;
2) шығындар - 188 430 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 713 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 713 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 713 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/50 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. Корнеевка ауылдық округі бюджетінде шығындар қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 1 713 мың теңге сомада 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/50 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Корнеевка ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.

3. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных субвенций, из районного бюджета бюджету Корнеевского сельского округа в сумме 13 396 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением и тротуарами в селе Корнеевка Есильского района.
Распределение указанных целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы".
5. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из областного бюджета, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением и тротуарами в селе Корнеевка Есильского района;
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.11.2021 № 13/119 (вводится в действие с 01.01.2021).
5-1 Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Дополнено пунктом 5-1 решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.11.2021 № 13/119 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
К. Абулгазин
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1 к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области

3. 2021 жылға аудандық бюджеттен Корнеевка ауылдық округінің бюджетіне 13 396 мың теңге сомада бюджеттік субвенциялар көлемдері қарастырылсын.
4. 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
Есіл ауданының Корнеевка ауылында жарықтандыруымен және тротуарларымен кентішілік жолдардың орташа жөндеулеріне.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының аталған нысаналы трансферттерін бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
5. 2021 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауыллдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Есіл ауданы Корнеевка ауылында жарықтандырумен және тратуарлармен ауылішілік жолдардың орташа жөндеуіне;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
5-1). 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 29.11.2021 № 13/119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты сессиясының төрағасы К. Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының