О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2020 года № 57/1 "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2021 года № 4/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 7350
В соответствии со статьями 104, 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 57/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6878), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 432 121,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 437 339 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 731 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 978 451,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 540 451,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 240 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 161 284 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 044 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 250 569,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250 569,7 тысяч тенге:
поступление займов – 161 284 тысяч тенге;
погашение займов – 19 044 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 108 329,7 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 9 исключить;
пункт 9 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) разработка проектно-сметной документации на строительство системы водоснабжения села Жанажол.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть в районном бюджете расходы за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости:

Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" № 57/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 4/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 7350 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104, 106, 109 - баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 57/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6878 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 432 121,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 437 339 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 731 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 978 451,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 540 451,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 142 240 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 161 284 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 044 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 250 569,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 250 569,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 161 284 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 044 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 108 329,7 мың теңге.";
9-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын;
9-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Жаңажол ауылының сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін ішкі қарыздар есебінен шығыстар ескерілсін:

1) строительство крытого ледового катка в селе Пресновка.";
пункт 11 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на капитальный ремонт здания Централизованной библиотечной системы села Пресновка;";
пункт 11 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на подключение сельских библиотек к сети интернет, на телефонизацию, на приобретение компьютеров для интернета.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2021 года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2020 году, согласно приложению 4 к настоящему решению;";
дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
"13-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета использование (доиспользование) в 2021 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета в 2020 году с соблюдением их целевого назначения, согласно приложению 5 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
решение дополнить приложениями 4, 5 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
Жамбылского района
В. Волков
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Л. Топорова
Приложение 1 к решению
маслихата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области

1) Пресновка ауылында жабық мұз айдынын салу.";
11-тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Пресновка ауылының орталықтандырылған кітапхана жүйесінің ғимаратын күрделі жөндеуге;";
11-тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) ауылдық кітапханаларды интернет желісіне қосуға, телефондандыруға, интернет үшін компьютерлер сатып алуға.";
мынадай мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
"13-1. Аудандық бюджеттің шығыстары 2021 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2020 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару есебінен осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес қарастырылсын;";
мынадай мазмұндағы 13-2-тармақпен толықтырылсын:
"13-2. Аудандық бюджет шығыстарында 2020 жылы облыстық бюджеттен дамуға бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомаларын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2021 жылы пайдалану (толық пайдалану) осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2, 3 қосымшаларына сәйкес шешім 4, 5 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты сессиясының
төрағасы
В. Волков
Жамбыл ауданы мәслихатының хатшысы Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының

25 751
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 751
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200 617
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
141 900
003
Капитальные расходы государственного органа
25 597
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
33 120
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54 828
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
978
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
53 150
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
388 513,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
63 199
003
Капитальные расходы государственного органа
34 510
040
Развитие объектов государственных органов
5 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
285 804,5
02
Оборона
28 718
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28 718
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 569
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
12 500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9 649
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
537 132,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
536 632,8
005
Государственная адресная социальная помощь
62 586
002
Программа занятости
204 107,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 917
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 825
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

25 751
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 751
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200 617
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
141 900
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25 597
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
33 120
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54 828
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
978
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 150
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
388 513,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 199
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34 510
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
5 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
285 804,5
02
Қорғаныс
28 718
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
28 718
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 569
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
12 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9 649
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
537 132,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
536 632,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
62 586
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
204 107,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 917
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 825
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

911
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103 619
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28 416
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 506
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 756
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 542
021
Капитальные расходы государственного органа
412
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
35
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
690 005
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
690 005
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
374 850
013
Развитие коммунального хозяйства
6 800
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
43 996
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
11 500
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
251 359
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
216 932,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 044,9
036
Развитие объектов культуры
3 044,9
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
76 725
009
Поддержка культурно-досуговой работы
76 725
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 000
021
Развитие объектов спорта
3 000
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
134 163
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

911
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103 619
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді
протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
28 416
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 506
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 756
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 542
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
412
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
35
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
690 005
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
690 005
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
374 850
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
6 800
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
43 996
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
11 500
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
251 359
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
216 932,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 044,9
036
Мәдениет объектілерін дамыту
3 044,9
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
76 725
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
76 725
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 000
021
Cпорт объектілерін дамыту
3 000
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
134 163
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу

3 000
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 107
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 450
007
Функционирование районных (городских) библиотек
49 999
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
41 843
003
Капитальные расходы государственного органа
550
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 228
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 491
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
866
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68 617,8
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
30 271
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
30 271
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 488
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 941
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 547
004
Организация работ по зонированию земель
4 000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 858,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 858,8
12
Транспорт и коммуникации
53 990
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53 990
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
49 805
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4 185
13
Прочие
44 211,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 073
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9 073
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29 290,7
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
29 290,7
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)

3 000
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 107
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 450
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
49 999
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
629
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 843
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 228
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 491
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
866
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68 617,8
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
30 271
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 271
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 488
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 941
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 547
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 858,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 858,8
12
Көлiк және коммуникация
53 990
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53 990
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
49 805
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4 185
13
Басқалар
44 211,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 073
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9 073
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29 290,7
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
29 290,7
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі

от 25 декабря 2020 года
№ 57/1
Использование (доиспользование) в 2021 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета в 2020 году, с соблюдением их целевого назначения
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 044,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 044,9
Всего:
3 044,9

2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 57/1 шешіміне 5 қосымша
2020 жылы облыстық бюджеттен дамуға бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2021 жылы пайдалану (толық пайдалану)
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы (мың теңге)
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 044,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 044,9
036
Мәдениет объектілерін дамыту
3 044,9
Барлығы
3 044,9