О внесении изменений в решение маслихата Жамбылского района от 29 сентября 2017 года № 15/2 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Пресновка и сельских населенных пунктов Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 10/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 06 января 2022 года № 26387
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Пресновка и сельских населенных пунктов Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 29 сентября 2017 года № 15/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4345) следующие изменения:
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Жамбылского района Л. Топорова
Приложение
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области

"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 15/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 06 қаңтарда № 26387 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 15/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4345 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының хатшысы Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының