О признании утратившим силу решения Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2017 года № 21/1 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17 августа 2021 года № 7/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2021 года № 24072
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2017 года № 21/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4419).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Ж. Елеусизов

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 21/1 "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2021 жылғы 17 тамыздағы № 7/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 тамызда № 24072 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 28 қарашадағы № 21/1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4419 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының хатшысы
Ж. Елеусизов