О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 60/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 1 октября 2021 года № 8/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24720
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 60/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6881) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 254 117,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 028 694 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 044 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 164 948,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 045 430,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7 465 362,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 174 088 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 240 652 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 564 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385 333,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385 333,1 тысяч тенге:
поступление займов – 240 652 тысяч тенге;
погашение займов – 66 564 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 211 245,1 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кызылжарского районного
маслихата Северо-Казахстанской области
Ж. Елеусизов
Приложение
к решению Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60/1 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2021 жылғы 1 қазандағы № 8/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 октября № 24720 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6881 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 254 117,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 028 694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 164 948,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 045 430,8 мың теңге;
2) шығындар – 7 465 362,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 174 088 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 240 652 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 564 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -385 333,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385 333,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 240 652 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66 564 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 211 245,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар
аудандық мәслихатының хатшысы
Ж. Елеусизов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының

74 749
9
Прочие государственные услуги общего характера
629 946,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
105 804,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
81 506,3
015
Капитальные расходы государственного органа
12 868
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 430
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
524 142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
53 792
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
470 350
02
Оборона
38 366
1
Военные нужды
8 455
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 455
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 455
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
29 911
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 911
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
26 706
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 205
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
708 072
1
Социальное обеспечение
68 579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 579
005
Государственная адресная социальная помощь
68 579
2
Социальная помощь
604 990
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
604 990
002
Программа занятости
212 374
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 693
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
603
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
228 304
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

74 749
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
629 946,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
105 804,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 506,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 868
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 430
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
524 142
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 792
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
470 350
02
Қорғаныс
38 366
1
Әскери мұқтаждар
8 455
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 455
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 455
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
29 911
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 911
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
26 706
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 205
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
708 072
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
68 579
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 579
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68 579
2
Әлеуметтiк көмек
604 990
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
604 990
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
212 374
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 693
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
603
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
228 304
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету