О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 45-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 июня 2021 года № 6-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23313
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6900) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 519 821,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 908 844,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 427,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 350,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 599 200,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 656 696,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 898,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 70 095,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 197,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -195 773,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 195 773,1 тысяч тенге;
поступление займов – 70 095,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 197,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136 875,1 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить подпунктами 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35) следующего содержания:
"27) на строительство разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Караганды;
28) на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Надежка;
29) на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Образец;
30) на средний ремонт улицы Жигалова в селе Каракога;
31) на капитальный ремонт Дома культуры села Каракога;
32) Выплата единовременной социальной помощи к праздничному дню "9 мая - День Победы";
33) на текущий ремонт водоразводящих сетей села Образец;

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-1 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 6-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23313 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6900 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 519 821,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 908 844,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 427,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 6 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 599 200,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 656 696,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 898,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 70 095,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 197,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -195 773,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 195 773,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 70 095,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 197,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 136 875,1 мың теңге.";
10-тармақ келесі мазмұндағы 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35) тармақшалармен толықтырылсын:
"27) Қарағанды ауылында таратушы желілер мен су құбыры құрылыстары алаңын салуға;
28) Надежка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге;
29) Образец ауылындағы кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге;
30) Қарақоға ауылындағы Жигалов көшесін орташа жөндеуге;
31) Қарақоға ауылының Мәдениет үйін күрделі жөндеуге;
32) "9 мамыр – Жеңіс Күні" мерекелік күніне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге;
33) Образец ауылының су тарату желілерін ағымдағы жөнд;

44 877,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 544,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
18 657,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
15 676,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 004,0
008
Развитие объектов спорта
14 004,0
3
Информационное пространство
142 949,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
142 949,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
14 873,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
127 012,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 064,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
159 614,6
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
357 528,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
20 559,4
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 777,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111 264,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18 014,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
64 187,0
1
Сельское хозяйство
32 754,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32 754,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства ветеринарии
28 754,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 0000,0
6
Земельные отношения
18 578,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 578,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 953,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
625,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12 855,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

44 877,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 544,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
18 657,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
15 676,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 004,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
14 004,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
142 949,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
142 949,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14 873,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
127 012,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 064,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
159 614,6
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
357 528,6
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 559,4
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 777,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
111 264,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18 014,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
64 187,0
1
Ауыл шаруашылығы
32 754,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32 754,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 754,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 0000,0
6
Жер қатынастары
18 578,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 578,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 953,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
625,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12 855,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі