О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 3 июля 2021 года № 6-20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июля 2021 года № 23459
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Магжана Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
О. Крот
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Т. Абильмажинов
Приложение к решению
маслихата района Магжана
Жумабаева Северо-
Казахстанской области
от 3 июля 2021 года
№ 6-20
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 2 июня 2017 года № 11-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4233).
2. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 24 декабря 2018 года № 25-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5101).
3. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 26 сентября 2019 года № 32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5588).
4. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 18 февраля 2020 года № 36-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6049).

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 6-20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 шілдеде № 23459 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
О. Крот
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
мәслихатының
2021 жылғы 3 шілдедегі
№ 6-20
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 тіркелген).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-5 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5101 болып тіркелген).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-5 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 32-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5588 болып тіркелген).
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-5 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6049 болып тіркелген).

5. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 30 апреля 2020 года № 38-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6287).
6. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" от 30 ноября 2020 года № 44-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6753).

5. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-5 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 36-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6287 болып тіркелген).
6. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-5 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 44-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6753 болып тіркелген).