Об утверждении бюджета Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 января 2021 года № 6937
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 2-7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44946 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6210 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38736 тысяч тенге;
2) затраты – 44986,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17.08.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15.11.2021 № 89 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Драгомировского сельского округа формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налог на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории сельского округа;
2) земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории сҰл;
3) налог на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории сҰл;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории сҰл.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 432 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6937 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 5- тармағымен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44946 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38736 мың теңге;
2) шығындар – 44986,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -40,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 17.08.2021 № 75 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 15.11.2021 № 89 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Драгомиров ауылдық округінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
1) ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
2) ауылдардың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
3) көлік құралдары салығы:
тұрғылықты жері ауылдардың аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдардың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан.

3. Учесть в бюджете Драгомировского сельского округа на 2021 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в бюджет Драгомировского сельского округа на приобретение служебного автотранспорта в сумме 6600 тысячи тенге, на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 2000 тысячи тенге, благоустройство населенных пунктов в сумме 700 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17.08.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Драгомировского сельского округа на 2021 год в сумме 13363 тысяч тенге.
4-1. Предусмотреть расходы бюджета Драгомировского сельского округа на 2021 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2021 года и возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2020 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17.08.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
А. Кершис
Секретарь маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов
Приложение 1 к решению
Маслихат Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области

3. 2021 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Драгомиров ауылдық округінің бюджетіне қызметтік автокөлік сатып алуға 6600 мың теңге сомасынде, елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 2000 мың теңге сомасында, елді мекендерді абаттандыруға 700 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 17.08.2021 № 75 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Драгомиров ауылдық округінің бюджетіне бюджеттік субвенция 13363 мың теңге сомасында белгіленсін.
4-1. Осы шешімге 4-косымшаға сәйкес 2021 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2020 жылы республикалық пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансфертерді қайтару есебінен 2021 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде шығыстар көзделсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 17.08.2021 № 75 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы А. Кершис
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы К. Шарипов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының мәслихаты

от 8 января 2021 года
№ 432
Бюджет Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17.08.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15.11.2021 № 89 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 432 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 17.08.2021 № 75 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 15.11.2021 № 89 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы