О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 11-66с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 11-4 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 апреля 2021 года № 7210
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 11-66 с (опубликовано 19 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7032) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 746 тысяч тенге:
налоговые поступления – 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 036 тысяч тенге;
2) затраты – 27 091,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -345,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 345,3 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц;
2) на благоустройство;
3) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 11-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 11-4 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 7210 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 11-66 с шешіміне (2021 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7032 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 746 мың теңге:
салықтық түсімдер – 510 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 036 мың теңге;
2) шығындар – 27 091,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу -0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -345,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 345,3 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) көшелерді жарықтандыруға;
2) абаттандыруға;
3) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;

4) на разработку технической документации на средний ремонт дорог в селе Кулыколь.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 345,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.

4) Қулыкөл ауылындағы жолдарды орташа жөндеуге техникалық сметалық құжаттама әзірлеуге.";
келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында 345,3 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.