Об утверждении бюджета Кривощековского сельского округа района Шал акына на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 56/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 января 2021 года № 6975.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кривощековского сельского округа района Шал акына на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 779 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 448 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 331 тысяч тенге;
2) затраты – 40 753 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 974 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 974 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 974 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/6 (вводится в действие с 01.01.2021); от 24.11.2021 № 14/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Кривощековского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории села, сельского округа;
2) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села;
3) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории села;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села.

2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 56/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6975 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімінің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 779 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 331 мың теңге;
2) шығындар – 40 753 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 974 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 974 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 974 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/6 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.11.2021 № 14/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға арналған Кривощеков ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 52-1-бабына сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) ауылдың, ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
2) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығынан;
3) мыналардан:
тұрғылықты жері ауылдың аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығынан.

3. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Кривощековского сельского округа на 2021 год в сумме 8 300 тысяч тенге.
4. Утвердить в бюджете Кривощековского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение санитарии населенных пунктов сельского округа.
5. Утвердить в бюджете Кривощековского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) услуги по обеспечению деятельности акима сельского округа;
2) освещение улиц в населенных пунктах сельского округа;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельском округе;
4) реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 990 "Об утверждении Государственной программы развития регионов на 2020-2025 годы".

3. 2021 жылға арналған Кривощеков ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция 8 300 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2021 жылға арналған Кривощеков ауылдық округінің бюджетінде ауылдық округтегі елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған Кривощеков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі бекітілсін, соның ішінде:
1) ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге;
2) ауылдық округтің елді мекендеріндегі көшелерді жарықтандыруға;
3) ауылдық округте автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 990 "Өңірлерді дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д. Садыков
Секретарь маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение 1 к решению
маслихат района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2021 года
№ 56/10
Бюджет Кривощековского сельского округа района Шал акына на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/6 (вводится в действие с 01.01.2021); от 24.11.2021 № 14/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5

6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы Д. Садыков
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы О. Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының мәслихаты
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 56/10 шешіміне
1- қосымша
2021 жылға арналған Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/6 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.11.2021 № 14/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5