О признании утратившим силу решения Атырауского областного маслихата от 19 апреля 2019 года № 309-VІ "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Атырауской области на 2019-2023 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 29 сентября 2021 года № 76-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24681
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атырауского областного маслихата "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Атырауской области на 2019-2023 годы" от 19 апреля 2019 года № 309-VІ (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4388).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Наутиев

Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 309-VІ "2019-2023 жылдарға арналған Атырау облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткiштерiн бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 76-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24681 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2 тармағына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облыстық мәслихатының "2019-2023 жылдарға арналған Атырау облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткiштерiн бекіту туралы" 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 309-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4388 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы А. Наутиев