О внесении изменений и дополнения в решение Атырауского областного маслихата от 9 декабря 2020 года № 497-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 29 сентября 2021 года № 73-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24686
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 9 декабря 2020 года № 497-VІ (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4838) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 469 783 475 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 142 220 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 170 521 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 322 379 885 тысяч тенге;
2) затраты – 472 917 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 908 758 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 479 763 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 571 005 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 427 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 10 573 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 052 826 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 052 826 тысяч тенге:
поступление займов – 14 142 238 тысяч тенге;
погашение займов – 11 660 024 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 570 612 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2021 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих объемах:
по корпоративному подоходному налогу:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
городу Атырау – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, необлагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету – 100%;
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 30%; собственно-областному бюджету – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:

Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 497-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 73-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24686 болып тіркелді
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 497-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4838 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 469 783 475 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер – 142 220 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 170 521 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 322 379 885 мың теңге;
2) шығындар – 472 917 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 10 908 758 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 21 479 763 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 10 571 005 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 427 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 21 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 10 573 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 052 826 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 052 826 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 142 238 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 660 024 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 570 612 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Атырау қаласы мен аудандар бюджеттеріне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша:
төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандары мен меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына – 50%;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 30%; меншікті облыстық бюджетке – 100%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:

Жылыойскому району – 0%, городу Атырау – 50%, Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
по социальному налогу:
Жылыойскому району – 0%, Кзылкогинскому, Макатскому районам и городу Атырау – 50%, Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Махамбетскому районам – 75%;
собственно-областному бюджету – 100%;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры:
собственно-областному бюджету – 100%.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

Жылыой ауданына – 0%, Атырау қаласына – 50%, Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандары мен меншікті облыстық бюджетке – 100%;
әлеуметтік салық бойынша:
Жылыой ауданына – 0%, Қызылқоға, Мақат аудандары мен Атырау қаласына – 50%, Құрманғазы, Индер, Исатай, Махамбет аудандарына – 75%;
меншікті облыстық бюджетке – 100%;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша:
меншікті облыстық бюджетке – 100%.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме 1 742 392 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 24 следующего содержания:
"24. Произведенные кассовые расходы программы 04 2 261 082 015 "Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования" в сумме 12 087 433 тысяч тенге перенести на программу 04 2 261 203 015 "Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"6. 2021 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 1 742 392 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 24 тармақпен толықтырылсын:
"24. 04 2 261 082 015 "Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру мемлекеттік ұйымдарында жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша жұмсалған 12 087 433 мың теңге кассалық шығындары 04 2 261 203 015 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру" бағдарламасына жылжытылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

886379
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
102
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
656948
271
Управление строительства области
814018
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
814018
3
Специализированная медицинская помощь
1663216
253
Управление здравоохранения области
1663216
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1663216
4
Поликлиники
16887
253
Управление здравоохранения области
16887
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
16887
5
Другие виды медицинской помощи
50704
253
Управление здравоохранения области
50704
029
Областные базы спецмедснабжения
50704
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2765943
253
Управление здравоохранения области
2765943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
154077
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
110161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
43000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2306239
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6095381
1
Социальное обеспечение
1577235
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1284655
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
211790
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
562507
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
171451
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

886379
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
102
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
656948
271
Облыстың құрылыс басқармасы
814018
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
814018
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1663216
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1663216
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1663216
4
Емханалар
16887
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16887
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
16887
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
50704
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50704
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
50704
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2765943
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2765943
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154077
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
110161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
023
Ауылдық жерге жұмыс iстеуге жiберiлген медицина және фармацевтика қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау
43000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2306239
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6095381
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1577235
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1284655
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
211790
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
562507
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
171451
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

241858
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
44871
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
832035
1
Топливо и энергетика
30413
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
30413
007
Развитие теплоэнергетической системы
30413
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
801622
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
801622
071
Развитие газотранспортной системы
801622
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7050311
1
Сельское хозяйство
5152985
255
Управление сельского хозяйства области
5152985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
237271
002
Поддержка семеноводства
12326
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
4500
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
28972
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
49045
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
248816
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1051
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
0
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
22534
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
47736
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
53049
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1818792
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1444176
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
429229
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

241858
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
44871
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
832035
1
Отын және энергетика
30413
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
30413
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
30413
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
801622
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
801622
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
801622
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7050311
1
Ауыл шаруашылығы
5152985
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5152985
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
237271
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
12326
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
4500
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
28972
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
49045
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
248816
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1051
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
0
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
22534
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
4000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
47736
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
53049
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1818792
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1444176
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
429229
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

288913
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
175579
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
7596008
058
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
859
III. Чистое бюджетное кредитование
10908758
Бюджетные кредиты
21479763
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
820100
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
820100
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
820100
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
820100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18413759
1
Жилищное хозяйство
18413759
271
Управление строительства области
17428887
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
8873487
011
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на приобретение жилья
8555400
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
984872
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
502937
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
481935
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
879792
1
Сельское хозяйство
879792
255
Управление сельского хозяйства области
600000
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
600000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
279792
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
279792
13
Прочие
1366112
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1366112
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1366112
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366112
076
Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы

288913
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
175579
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7596008
058
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
859
III. Таза бюджеттік кредиттеу
10908758
Бюджеттік кредиттер
21479763
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
820100
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
820100
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
820100
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
820100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18413759
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18413759
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17428887
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
8873487
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға кредит беру
8555400
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
984872
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
502937
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
481935
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
879792
1
Ауыл шаруашылығы
879792
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
600000
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
600000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
279792
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
279792
13
Басқалар
1366112
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1366112
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1366112
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
366112
076
Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру